Skip to main content.
Spelsberg


Підприємство Günther Spelsberg, що вже понад 100 років відоме якістю своєї продукції, являється солідним та надійним виробником електромонтажних виробів.

Спираючись на отриманий досвід, підприємство досягло високого рівня у ключовому напрямку своєї діяльності – виготовленні вологозахищеного електротехнічного обладнання.

ELSTA


ELSTA MOSDORFER, що входить до групи KNILL-Group з 1972 р., є надійним партнером у галузі розподілу електричнох енергії та промислового контролю і автоматизації. Компанія виготовляє промислові електротехнічні шафи з поліестеру.

Theben


Фірма THEBEN AG (Німеччина) відома як виробник часової автоматики з незмінними традиціями якості і точності.

У сферу діяльності фірми входить вирішення завдань контролю та керування різними енергоспоживачами у залежності від часу, температури, освітленості, вологості або комбінації цих параметрів для економії ресурсів та комфорту.

Doepke


Doepke Schaltgeräte GmbH & Co. KG, утворена у 1956 році у Німеччині, у м.Норден, була одним із винахідників пристроїв захисного відімкнення (ПЗВ), і сьогодні всесвітньо визнана як експерт у техніці захисту від струмів витоку.

FTG


Компанія FTG була заснована у 1962 р. як підприємство з виробництва інсталяції - фазних шин. Сьогодні підприємство є одним із провідних виробників систем розподілу струмів на світовому ринку.

New Elfin


New Elfin – це італійська фірма, що спеціалізується на виробництві апаратури керування, контролю та сигналізації

Продукція компанії, завдяки якості та новітнім технологіям, успішно застосовується у авіаційній та автомобільній промисловості, залізничному транспорті та побутових пристроях, у системах керування та автоматизації, робототехніці та промислових установках.

Walther-Werke


Фердинанд Вальтер заснував підприємство у 1897 році і донині фірма являється сімейним бізнесом. Дивовижне поєднання якості, надійності та чудового вигляду - відмінні риси усієї продукції Walther-Werke. Цю традицію фірма зберігає та дотримується вже майже півтора століття.

Сьогоднішня стратегія компанії - адаптація систем розподілу енергії до сучасних, цифрових, вимог ринку.

Conta-Clip


Компанія Conta-Clip - це сімейне підприємство середньої величини, засноване у 1977 році. Сьогодні фірма є одним зі світових постачальників для електронної промисловості.

Продукцію Conta-Clip можна розділити на три основні категорії: Системи з'єднання (CONTA-CONNECT), Електроніка (CONTA-ELECTRONICS) та Роз'єми PCB (CONTA-CON)

ADEL-system


ADEL-system – молода компанія, створена у 1991 р., на сьогоднішній день - один з провідних світових виробників промислових джерел живлення постійного струму та зарядних пристроїв.

Продукція компанії задовільняє вимоги усіх застосувань у промисловій автоматизації. А гнучкість виробництва та постійний розвиток, дозволяють відповідати та навіть перевершувати постійно мінливі потреби клієнтів.