Skip to main content.
Spelsberg

Підприємство Günther Spelsberg, що вже понад 100 років відоме якістю своєї продукції, являється солідним та надійним виробником електромонтажних виробів.

Спираючись на отриманий досвід, підприємство досягло високого рівня у ключовому напрямку своєї діяльності – виготовленні вологозахищеного електротехнічного обладнання.

Theben

Фірма THEBEN AG (Німеччина) відома як виробник часової автоматики з незмінними традиціями якості і точності.

У сферу діяльності фірми входить вирішення завдань контролю та керування різними енергоспоживачами у залежності від часу, температури, освітленості, вологості або комбінації цих параметрів для економії ресурсів та комфорту.

Doepke

Doepke Schaltgeräte GmbH & Co. KG, утворена у 1956 році у Німеччині, у м.Норден, була одним із винахідників пристроїв захисного відімкнення (ПЗВ), і сьогодні всесвітньо визнана як експерт у техніці захисту від струмів витоку.

На сьогоднішній день Doepke є однією з небагатьох компаній даного напрямку у Європі, що зберегла незалежність від великих концернів, багато з яких є її клієнтами.

New Elfin

New Elfin – це італійська фірма, що спеціалізується на виробництві апаратури керування, контролю та сигналізації

Продукція компанії, завдяки якості та новітнім технологіям, успішно застосовується у авіаційній та автомобільній промисловості, залізничному транспорті та побутових пристроях, у системах керування та автоматизації, робототехніці та промислових установках.