Skip to main content.
22.04.2014 18:04 Вік: 4 yrs
Категорія: Spelsberg

Rapid-Box - Корпуси для захищеного відгалуження від нерозрізних мереж перетином до 50 мм²

IK 09, IP 67, Р30-Р90 - нові розподільчі коробки з оснащенням, Spelsberg, новинки 2014

У тунелях, промислових цехах та висотних будівлях прокладаються кабелі багатокілометрової довжини. Для зручного та безпечного відгалуження від магістралі, наприклад, для живлення розеток або світильників, німецька фірма Spelsberg розробила коробки Rapid-Box.

Раніше, виконання таких відгалужень було досить витратним, особливо якщо інструкції вимагають встановлення потім додаткових компонентів.

Типовим прикладом може бути освітлення тунелів. У цьому випадку необхідно, щоб кожний світильник був захищений індивідуально, для того щоб у випадку несправності виходив зі строю лише один світильник, а інші продовжили працювати. Тобто, необхідне встановлення розподільчих щитів та автоматичних вимикачів, що приводить до величезних витрат, особливо на лініях великої протяжності.

З новими коробками Rapid-Box фірми Spelsberg вирішення таких завдань, у даний час, стало набагато швидше та економічно ефективніше. Нова система корпусів була розроблена спеціально для виконання захищених відгалужень від нерозрізних ліній перетином до 50 мм² (Cu).

Захищене автоматичними вимикачами відгалуження виконується або провідниками перетином 2,5 мм², або через CEE-розетки (3-х та 5-полюсні), встановлені на кришці. Автоматичні вимикачі та розетки встановлені зі вже виконаним розведенням.

Встановлення потребує не більше 15 хвилин, тому нова система значно знижує витрати як при модернізації ліній, так і при будуванні нових. Головні клеми використовуються також для підключення двох відрізних провідників. Завдяки СЕЕ-розеткам, такі споживачі, як, наприклад, світильники, можна швидко та ефективно підключати, обслуговувати та ремонтувати. Для того, щоб запропонувати правильне рішення для практично будь-якого застосуваня, Rapid-Box має модульну будову.

Є два базових варіанти:

  1. стандартний, згідно EN 61439-2 (VDE)
  2. зі збереженням працездатності при пожежі Р30, Р60 та Р90 згідно DIN 4102 та EN 1363-2

У залежності від конкретного завдання, можна окремі елементи, що складають Rapid-Box, комбінувати. Наприклад, розетки на кришці або кабельні вводи на корпусі.

Є можливість підключення до зовнішнього заземлення та встановлення різних автоматичних вимикачів. Всі варіанти сертифіковані VDE та MPA.

Деякі можливі виконання:

              

Також є можливість і вибору клем. Високовстановлений клемний блок, що не потребує обслуговування, може бути 1 – 5-полюсним. Підпружинена гайка, що утримує кабель, забезпечує безперебійну роботу навіть при сильних вібраціях.

Відвід виконаний від підпружиненої клеми. Можливе підключення різних перетинів з різними номінальними струмами, так що Rapid-Box підготовлений до виконання різних завдань, у т.ч. і оснащенням кришки.

У залежності від діаметру провідників, запропоновано на вибір 7 розмірів ущільнення, включно із ввідним. Дюропластовий корпус дуже міцний та стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Тому він легко витримує погодні впливи, бруд та може бути встановлений у корозійному середовищі.

Властивості матеріалу, у випадку пожежі, забезпечують низьке димоутворення та забруднення шкідливими речовинами.

Файли:
Spelsberg_new_2014_UA.pdf4.0 M