Skip to main content.

История

Наша фірма була утворена в серпні 1998 г. і розпочала свою діяльність як офіційний партнер добре відомої німецької компанії Gunther Spelsberg GmbH & Co. KG – виробника корпусів для електротехніки та електроніки.

1999 року наші клієнти отримали змогу познайомитись з продукцією такого лідеру європейського ринку як New Elfin s.r.l., - італійський виробник, що є фахівцем з приладів керування та сигналізації.

У 2001 було розпочато співпрацю з компанією, однією зі старійшин серед електротехнічних фірм - Ferdinand Walther GmbH – фахівцем із силових та багатополюсних рознімачів, притичкових розподільників, а також - одним із розробників рознімачів та колонок для заряджання електромобілей.

У тому ж, 2001 році розпочалася співпраця із порівняно молодою (за 30 років), динамічною німецькою фірмою CONTA-CLIP Verbindungstechnik GmbH – спеціалістом зі з’єднувальних систем для електротехніки та електроніки.

У 2003 році було представлено продукцію фірми Theben AG – реле часу, пристрої керування освітленням та опаленням, компоненти виконання KNX для системи «Розумний дім», а з 2007-го – і продукцію швейцарської фірми HTS, яка увійшла до групи Theben та гармонічно доповнила лінійку датчиками присутності (PIR-датчиками).

2008 року споживачам була представлена продукція захисту від електричного струму німецької фірми Doepke – фахівця у галузі пристроїв захисту (ПЗВ, автоматичні вимикачі, пристрої контролю струмів витоку тощо)

У 2017-2018 роках нашими партнерами стали одразу три компанії-виробники:

- AmphenolFTG - німецька компаня що спеціалізується на шинних системах та має найбільший з бачених нами асортимент фазних шин (у т.ч. вертикальних, модульних та набірних), клем для підводу живлення та інших шафних компонентів.

- ELSTA Mosdorger - австрійська компанія, виробник електротехнічних шаф з поліестеру з терміном життя 30+ років. Компанія є лідером на ринках Австрії, Швейцарії та Німеччини, проте має замовлників з усього світу, її продукція скрізь, де необхідна впевненість у якості та гарантований довгий життєвий цикл. Підприємство входить до групи компаній KNILL Group, яка є сімейним бізнесом сім'ї Кнілл вже у 12-му поколінні, сім' я з надзвичайною педантичністю береже свою репутацію виробника лише якісних та перевірених часом товарів.

Та - ADEL-System - італійська компанія що спеціалізується на розробці та виготовленні пристроїв безперервного живлення. Візитівкою компанії є блоки "все-в-одному" - унікальні блоки, що поєднують у малому корпусі одночасно три пристрої. Компанія є наймолодшою з наших партнерів, проте впевнено здобуває своє місце на ринку завдяки якості, гнучкості та надзвичайній клієнторієнтовності..

Про вибір партнерів

Вибір партнерів відбувався не випадково, а у постійних консультаціях фахівців та з урахуванням Ваших побажань. В оцінку партнера входить не лише вибір за критерієм «бездоганна якість», також оцінюються маркетингова та цінова політика, динаміка розвитку, стабільність та оперативність у роботі, порядність, репутація та багато інших якостей, що необхідні для успішної співпраці.

З урахуванням усіх чинників, підготовка до початку співробітництва з кожним партнером займала не менше 6 місяців. За цей час, наші фахівці ретельно вивчали потребу у даній продукції, її технічні властивості, переваги. Велись численні перемови, готувались необхідні документи, формувались складські резерви тощо.

Результатом ставало те, що вже на початку продажів, ми мали можливість відпускати найбільш популярні позиції зі складу, а для замовних було забезпечено мінімальні терміни поставок. Також, обов’язково, на момент виходу нової продукції на наш ринок, була готова вся необхідна технічна документація, навчені фахівці, проведені необхідні семінари для усіх бажаючих.

Динаміка

Завдяки обраній нами політиці, сьогодні нашими клієнтами є багато відомих промислових підприємств, виробників електрощитів, конструкторських та проектних бюро, розробників та виробників АСУ ТП, КіП і А, компанії, що займаються енергозбереженням та обліком, будівельні, монтажні та торгові підприємства.

Ця ситуація потребує від нас постійного контролю та динамічності у роботі. Із року в рік збільшується перелік товарів, що відпускаються безпосередньо з нашого складу, щомісячно переглядаються складські ліміти, удосконалюються системи логістики, обслуговування клієнтів та інформаційного забезпечення.

Наші торгові партнери, завдяки своїй високій компетенції, роблять продукцію добре доступною у всіх куточках країни. Здійснюється підтримка складів у багатьох містах, а також, приділяється багато уваги та надається високе значення організації взаємодії всередині торгової мережі.

Навчання

Чимало уваги приділяється також підготовці наших фахівців та фахівців партнерів. Це: проведення занять та навчань з продукції, організація та проведення технічних семінарів в Україні та на базі наших іноземних партнерів, постійна інформаційна підтримка. А також – обмін досвідом у партнерському середовищі, мабуть, найкраще наше надбання, що дозволяє розвиватися та рости переймаючи один у одного найцінніші знання та досвід.

Зазвичай, наші клієнти, особливо промислові підприємства, залучають наших фахівців при розробці або оптимізації конструкторської та технологічної документації, при підборі комплектуючих для виробництва або реконструкції. У деяких випадках ми зуміли допомогти значно знизити підприємствам собівартість їхньої продукції за рахунок оптимального підбору комплектуючих.

Всі наші справи об’єднує єдине гасло: наш успіх – це успіх наших клієнтів!

Раді бути корисними!

Щиро Ваши, КВК-Электро