Skip to main content.
10.11.2021 09:53 Возраст: 28 days
Категория: Spelsberg

Фіксатор клем WAGO швидкого монтажу - в коробки Abox 025/040

Комфортні аксесуари від Spelsberg

Оцініть стан комутації з одного погляду -  за допомогою нового тримача безгвинтових клем від Spelsberg!

Новий аксесуар призначений для добре знайомих розподільчих коробок Abox 025 і 040 та використовується для фіксації клем WAGO серії 221.

Фіксатор забезпечує чіткі та акуратні з'єднання всередині коробки: інсталяцію просто оглядати, що, значно полегшує випробування, технічне обслуговування чи усунення несправностей. А також, робить використання безгвинтових клем WAGO ще простішим і пропонує монтажникам приємну перевагу - зручність та впорядкованість з'єднань під час підключення.

Призначений для монтажних клем WAGO серії 221 у версіях 221-412, 221-413 і 221-415, кожна з перерізом провідника від 0,2 мм² до 4 мм².

Підходить для всіх варіантів 025 і 040 розподільчих коробок Abox, Abox-i, Abox m, Abox-i m і Abox XT SL, забезпечує чітку та елегантну проводку всередині коробок.

Незалежно від того, в приміщенні чи назовні, у побутових, промислових середовищах чи екстремальних (наприклад, у зонах затоплення) умовах, розподільчі коробки Abox та Abox-i від Spelsberg - завзди надійний продукт для широкого спектру ситуацій установки. Вони також доступні у безгвинтових (SL) версіях з високорозташованими клемблоками WAGO, які не потребують обслуговування та забезпечують надійний контакт.

Нещодавно, Spelsberg також представив Abox XT SL для заливки смоли з клемами WAGO для використання в землі чи під водою як сертифіковане VDE рішення.