Skip to main content.
20.11.2023 06:27 Возраст: 187 days
Категория: Conta-Clip

Інтелектуальна система друку для вирішення багатьох завдань з маркування

Новини Conta-Clip

Як один з провідних виробників з'єднувальної техніки, фірма Conta-Clip пропонує компактний термотрансферний принтер TTPCardMax для нанесення написів та символів, що відповідає широкому спектру вимог до маркування.

Універсальна система друку TTPCardMAX забезпечує чудову якість друку з високою роздільною здатністю та відповідає всім вимогам до маркування в електротехнічній галузі.

 Ефективна система друку з перевіреною технологією термоперенесення швидко та надійно створює чітко видиме та довговічне маркування на різних матеріалах, таких як ПВХ, ПММА, поліестер, АБС або полікарбонат.Таким чином, TTPCardMAX забезпечує маркування клем, кабелів та проводів, пристроїв введення та виведення, зовнішніх панелей управління, комутаційних модулів та багатьох інших компонентів.

Система друку має напівавтоматичний та автоматичний податчик для швидкої роботи зі швидкістю до 5500 маркерів на годину. Вона не вимагає особливого обслуговування і проста у використанні: легкодоступна зона друку та подачі дозволяє легко замінювати касети зі стрічкою, а спеціальна касета для автоматичного очищення підвищує якість друку.

За допомогою простого у використанні програмного забезпечення ContaPrintMAX для операційних систем Windows можна легко редагувати та роздруковувати потрібні етикетки для одиночного, багаторазового або серійного маркування. Програмне забезпечення забезпечує просту та швидку підготовку даних для друку та було розроблено спеціально для професійного маркування машин, пристроїв та шаф управління.