Skip to main content.

Задачі і цілі

На сьогоднішній день КВК-Електро є ексклюзивним представником в Україні таких відомих європейських виробників як: Spelsberg, Theben, Conta-Clip, New Elfin, Walther та Doepke.

Починаючи з 1998 р., спільними зусиллями, ми намагаємося створити «сервісний центр» КВК–Електро, в задачі якого входить не просто торгівля:

 • активне інформування клієнтів,
 • максимально доступна технічна та комерційна підтримка,
 • доступність товарів,
 • інтерактивна співпраця з клієнтами,
 • намагання запропонувати творчі та дійсно корисні рішення і багато інших.

Для забезпечення поставлених задач, ми постійно вдосконалюємо систему обслуговування клієнтів, систему логістики та інформаційну взаємодію, рекламно-інформаційну та технічну підтримки, впроваджуємо нові електронні системи, що допомагають нам оптимізувати свою діяльність та розвиваємо існуючі, постійно вдосконалюємо власні стандарти праці, намагаючись підтримувати їх на найвищому рівні.

На сьогодні наші здобутки такі:

 • Контроль якості здійснюється на найвищому рівні. Є продукція, спеціально адаптована до українських умов.

   

  Ентузіазм, компетентність та турботу можна зустріти у кожного співробітника, починаючи з розробника у Німеччині, до інженера-консультанта компанії-дилера.

   

  Партнери практично по всій території нашої держави можуть здійснити кваліфіковане обслуговування.

   

  Система керування передбачає гарантоване виконання заявок та звернень.

   

  Інформація про наявність товару, термінах прибуття, цінах та технічні дані в основному надаються безпосередньо у момент запиту. Спеціальні запити у більшості випадків обслуговуються протягом робочого дня.

   

 • Існує ініціативне інформування клієнта про стан замовлення. Про всі ситуації наші оператори інформують клієнта самостійно.

   

  В Інтернеті розміщується та регулярно поновлюється детальна інформація про продукцію.

   

  Надання зразків продукції та детальної технічної інформації дозволяє оцінити доцільність використання того чи іншого виробу.

   

  Інформаційна взаємодія з виробничими відділами дозволяє швидко виготовити вироби спеціального виконання або за індивідуальними кресленнями.

   

  Побажання клієнтів враховуються при розробці нової або модернізації існуючої продукції.

   

 • Поставки здійснюються регулярно. Існуючий графік дозволяє визначити дату відвантаження у момент замовлення.

   

  На складі в Україні підтримується близько 2000 найменувань товарів.

   

  Товар підтримується також і на складах торгових партнерів, які так само прагнуть до підвищення рівня обслуговування клієнтів.

   

  Існують програми підвищення рівня фахівців, дилерів та дистрибутерів.

   

  Дилерська мережа постійно розвивається і ми завжди раді новим надійним партнерам та друзям, які завжди можуть розраховувати на нашу підтримку.

  Детальніше

Ми вдячні Вам за Вашу підтримку та довіру! Ваше відношення до нас – найкращий показник нашої компетентності та професійності!

Щиро Ваші, КВК-Електро