Skip to main content.
03.04.15 16:45 Вік: 3 yrs
Категорія: Doepke, Новини, Theben, Spelsberg

Запрошення на Елком-Україна 2015

21-24 квітня 2015 р. запрошуємо відвідати наш стенд.

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці Елком-Україна 2015

Шановні партнери, колеги!

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці Елком-Україна 2015!

Вашій увазі, у цьому році, будуть представлені новинки:

  • Theben - Лінійки НОВИХ серій датчиків руху та присутності, а також нова лінійка світлодіодних прожекторів з датчиками руху та без!
  • Spelsberg - Серія НОВИХ щитів від 14 до 70 модулів із вбудованою системою вентиляції, що запобігає утворенню конденсату! А також - інші новинки.
  • Doepke - Працюючі імітаційні стенди з приладами захисного відімкнення, приладами контролю та моніторингу струмів тощо. А також - інформація про численні новинки у галузі захисту від струмів витоку, що черговий раз підтверджує репутацію компанії як одного з провідних експертів у даній галузі!

З 22 по 24 квітня на нашому стенді у Вашому розпорядженні будуть представники фірм Spelsberg (Пітер Ніклас) та Doepke (Герхард Янссен). Можете адресувати всі Ваші питання напряму до них. Представник фірми Theben приїде з візитом у Київ пізніше, по закінченні виставки. Будь-ласка, всі кому необхідно зустрітися з ним, повідомте нас про це, зустріч буде внесена у його програму візиту.

Фінансовий вантаж нашої участі у виставці повністю взяли на себе наші німецькі партнери, що підтверджує інтерес та довіру до нас та України з боку наших європейських партнерів! Ми щиро вдячні за допомогу та довіру в цей непростий час!

Електронне запрошення на виставку тут>>

Ми працюємо для Вас та будемо раді зустрічі!