Skip to main content.
07.02.13 16:10 Вік: 6 yrs
Категорія: Walther, Новини

Прийнятий єдиний стандарт роз'єму для зарядних пристроїв електромобілів

24 січня 2013 р. у Брюсселі, Європейська комісія оголосила про масштабний пакет по утворенню альтернативних заправних станцій по всій Європі, розроблених за єдиним стандартом.

24 січня 2013 р. у Брюсселі, Європейська комісія оголосила про масштабний пакет по утворенню альтернативних заправних станцій по всій Європі, розроблених за єдиним стандартом.

Пакет пропозицій, названий «Чиста енергія для транспорту», складається зі стратегії розвитку європейських альтернативних видів палива, політики розвитку інфраструктури та утворення спільних стандартів, а також – з документів що містять планом впровадження використання зрідженого природного газу у галузі судноплавства.

Метою розвитку інноваційних та альтернативних видів палива являються: підвищення ефективності використання ресурсів європейської економіки, зниження надмірної залежності від нафти та створення транспортної галузі, вимоги до якої у ХХІ сторіччі виросли.

Для впорядкування хаосу, що панує в галузі електромобілебудування та зарядки, а також - для успішного впровадження у Європі програми альтернативних видів палива та створення інфраструктури зарядних станцій, прийнятий єдиний стандарт роз’єму зарядних пристроїв – ним став роз’єм «Типу 2».

Повний текст прес-релізу – тут.

Фірма Walther Werke, що від самого початку є безпосереднім учасником розробок у галузі зарядки електричного транспорту, представляє, мабуть, найширший ряд зарядних станцій та компонентів зарядки для всіх сучасних елетромобілів, у т.ч., із затвердженими стандартом, роз’ємами «Типу 2».

У рамках Європейської програми розвитку інфраструктури альтернативних зарядних станцій, Walther оголошує акцію – 10% знижки на свою продукцію для PR-зарядних станцій та PR-Wallboxes (настінних зарядних щитів).

Повний каталог тут.