Skip to main content.
01.07.19 01:45 Вік: 140 days
Категорія: Spelsberg

Щити WKE AK - як альтернатива приміщенню з класом вогнестійкості ЕІ90

Клас вогнестійкості ЕІ90 - ДСТУ EN 13501-2:2016

Згідно ДБН, щити протипожежних установок повинні розташовуватись поблизу виходів із будівлі або ззовні - у приміщенні, що має огороджувальні конструкції з класом вогнестійності ЕІ90.

Вогнестійкі щити WKE AK заміняють таке приміщення!
Оскільки можуть розглядатися як окреме приміщення з класом вогнестійкості ЕІ90 згідно ДСТУ EN 13501-2:2016(EN 13501-2:2007 + А1:2009, IDT).

Саме тому вони - ідеальний варіант для компаній з невеликими приміщеннями, в яких немає можливості виділити окрему кімнату для облаштування щитової для протипожежних установок.

Щити мають подвійний корпус:

  • внутрішній - стандартні щити АК
  • зовнішній - вогнестійкі плити

Виконання:

  • стандартне: від 14 до 70 модулів
  • подвійне: від 28 до 140 модулів

Дверцята можуть відкриватися ліворуч (стандрат) або праворуч (R)

Укомплектовані:

  • верхній корпус - еластичні кабельні вводи.
  • внутрішній корпус: гвинтові та пружинні PE/N клеми, подвійні мембрани для вводу кабелю, заглушки для невикористаних місць, наклейки для маркування, кабельний екран.

До каталогу>>

Будемо раді допомогти із вибором продукції що підтримує працездатність у відкритому вогні протягом 30-60-90 хвилин!

!!! Довідка:

ДСТУ EN 13501-2:2016(EN 13501-2:2007 + А1:2009, IDT)
Пожежна класифікація будівельних виробів і будівельних конструкцій.
Частина 2. Класифікація за результатами випробувань на вогнестійкість, крім складників вентиляційних систем

5.2.2 E - Цілісність
5.2.2.1 Загальні положення
Цілісність E - здатність елемента конструкції, що має функцію розмежування, витримувати вплив вогню тільки з однієї сторони, без передачі вогню на протилежну сторону в результаті проходження полум'я або гарячих газів. Вони можуть спричинити запалення протилежної поверхні або будь-якого матеріалу, що прилягає до неї.

Прим. > Класифікація цілісності (E) повинна відповідати тому, чи є цей елемент також класифікованим для ізоляції (I, I1 або l2).

Якщо елемент класифікується як для цілісності, так і для ізоляції, значення цілісності визначається першим з трьох кретерієв що не витримав випробувань.

Якщо елемент класифікується без класифікації ізоляції (тобто для класифікацій E, EW, RE та REW), значення цілісності визначається часом до відмови тільки тріщин / отворів або появою полум’я, в залежності від того, що не вдалося.

5.2.3 I - Теплоізолювальна здатність
5.2.3.1 Загалом

Теплоізолювальна здатність I - здатність елемента конструкції витримувати вплив вогню тільки з однієї сторони, без передачі вогню в результаті значного перенесення тепла від цієй сторони до протилежної сторони. Передача повинна бути обмеженою таким чином, щоб не підпалювалася ні протилежна поверхня, ні будь-який матеріал в безпосередній близькості до цієї поверхні. Елемент повинен також забезпечувати бар'єр для нагрівання, достатній для захисту людей поблизу нього.

Якщо елемент конструкції оцінювався для різних значень теплових характеристик, пов'язаних з різними встановленними значеннями, його класифікація в цілому повинна бути надана на основі найкоротшого часу, протягом якого виконуються всі критерії максимального або середнього підвищення температури до хоча б одного який першим був порушений.