Skip to main content.
20.01.07 14:06 Вік: 14 yrs
Категорія: Theben

Theben купує швейцарську фірму HTS

Theben вступає у володіння швейцарською фірмою HTS – винахідником датчиків присутності

Хайгерлох, січень, 2007 р. – Theben AG вступає у володіння фірмою HighTechnologySystems AG (HTS),Швейцарии – провідного виробника інфрачервоних датчиків присутності для керування комфортом и та збереженням електроенергії у системах домової автоматики. 

До сих пір Theben AGпрацювала на ринку Швейцарії як компанія зі збуту Theben AG (Швейцарія). Придбання HTSяк 100% «дочки» було зроблено з метою ще більшого розвитку систем домової автоматики та керування освітленням. У подальшому планується об’єднати обидві фірмиу місті Эфретикон (Швейцарія) який розвиватиметься як новий центр, що спеціалізується у даній галузі. 

Із дня утворення, у 1976 році HTSробить ставку на розвиток високотехнологічної продукції. Після винайдення датчика присутності, HTSстає піонером енергозбереження. На даний час,лише у Швейцарії,більш ніж 200.000 датчиків виробництва HTSкерують освітленням, вентиляцією та опаленням у відповідності до гасла фірми: «Енергіювчасно.». 

Завдяки інтеграції у Theben-групу, що нараховує більш ніж 650 співробітників та має потужну міжнародну мережу збуту, відкриваються нові можливості та шанси для росту виробництва датчиків. 

Таким чином,обидва підприємства ідеально доповнюють одне одного:Theben AGвиступає у останні роки як виробник систем для керування часом, світлом, кліматом, а із придбанням HTSотримує провідних спеціалістів у галузі розробки датчиків присутності, що робить його більш потужним партнером у сфері енергозбереження, комфорту, безпеки та зростаючих потреб житла.